Italija debiutinėse pasaulio čempionato rungtynėse 2: 1 įveikė Angliją

Visi tai įvertino kaip „puikias rungtynes, žaidžiamas klasiškai ir dosniai: praėjusią naktį Italija debiutinėse pasaulio čempionato rungtynėse 2: 1 įveikė Angliją“. Nepaisant didelės drėgmės Manauso stadione, buvo daug baimės ir, nepaisant to, kad nebuvo Buffono, sužeistas, Italija parsivežė pirmąjį puikų rezultatą, o Marsisio įvartis buvo pasiektas per 35 colių minutę. Puikus perdavimas. Pirlo, puikus visą žaidimą.

© žiniatinklis

Vos po dviejų minučių, esant 37 coliams, atėjo šaltas dušas: Italija akimirkai atitraukė dėmesį ir anglas Sturridge'as pelnė Rooney perdavimą, įveikdamas mūsų vartininką Sirigu. Žaidimas užsitęsė iki pirmojo kėlinio pabaigos. kelis blyksnius ir Balotelli bandymą, jis kartkartėmis rodo taškus, paliktus priešingoje pusėje.

Taip pat žiūrėkite

Auskarų pavadinimai: kūno puošybos abėcėlė

Tatuiruotė už ausies: naujas viliojimo ginklas?

Atnaujinus, formacija nesikeičia. Ir tai veikia, nes jau būdamas 50 -ies Candrevai reikia perdavimo po vartais Balotelli, kuris lengvai įmuša antrąjį Italijos įvartį. Tada, žinoma, Italija pradeda atsipalaidavusią ir nelabai agresyvią žaidimą, kad išlaikytų rezultatą. Ir viskas vyktų tyliai, jei ne baudos smūgis, patikėtas Pirlo, kuris pataiko į skersinį, artėjantį prie trečiojo įvarčio, ​​kuris niekada nepasiekia. puikus 2: 1, bus laikas susitikti su Kosta Rika, penktadienį, birželio 20 d.

Žemiau rasite gražiausias Italijos ir Anglijos nuotraukas.