2014 metų pasaulio čempionatą laimėjo Vokietija

Taip baigėsi šis 2014 m. Pasaulio čempionatas, kurio metu komandos išėjo iškėlusios galvas, kitos (įskaitant Italiją) uodegą tarp kojų.

Šių pasaulio čempionatų taurę laimėjo Vokietija, pademonstravusi komandą daugiau nei šio titulo aukštyje ir vartininką Neuerį, kuris pasirodė esąs vienas geriausių visame turnyre. Po neįtikėtino rezultato prieš Brazilija, ketvirtoje klasifikacijoje ir nugalėta pusfinalyje, 7: 1, Joachimo Löwo komanda gali dainuoti pergalę ir švęsti. Paskutinį kartą Vokietija taurę iškėlė 1990 m., Prieš Argentiną. Tai yra ketvirtoji jų pergalė pasaulio čempionate, sužaidus 8 finalus.

Pirmasis kėlinys baigėsi 0: 0, tačiau Messi nuolat ieškojo durų savo Argentinai, įmuštas įvartis (vėl iš Argentinos), bet iš žaidimo ir siauras pabėgimas Boatengo dėka. Dvi minutės traumos Atrodo, kad Vokietija tampa agresyvesnė, nepaisant didesnio kamuolio valdymo.

Antrajame kėlinyje Argentinoje ir Vokietijoje buvo pora gerų praleistų progų. Tačiau abi komandos pasidalino puikiu kamuolio valdymu, kokybiška fraze ir labai įdomiu žaidimu, dėl kurio šios paskutinės rungtynės tapo žaidimu, kuris paliko žiūrovams neramų kvėpavimą ir tai iš karto atiteko pratęsimui, kuris pamatė dvi pavargusias komandas, kurios net pirmojo iš dviejų kėlinių pabaigoje baigiasi be nieko.
Antrojo pratęsimo metu 112 -ąją minutę Vokietija išsiveržė į priekį Götze dėka ir pasakiškai sužaidė, kaip tikras čempionas. Rungtynės, kurios atrodė begalinės, tačiau iš tikrųjų parodė dvi komandas, kurios parodė, kodėl jos nusipelnė patekti į finalą.

Taip baigiasi 2014 m. Pasaulio čempionatas, kai komanda, parodžiusi visus savo įgūdžius, žaidžia po rungtynių. O Italija? Galime tik tikėtis, kad Rusija atkeršys 2018 m.